Zápisy z jednání školské rady

Zápis č. 5/2010 z jednání Školské rady při I.ZŠ ve Zruči nad Sázavou ze dne 13.1.2010

Přítomní členové:

za zřizovatele:
Andrea Pacalová

za rodiče:
Eva Lejnarová
Mgr. Radek Stýblo

za učitele:
Mgr. Vladimír Nulíček
Mgr. Marcela Křížová

hosté:
Mgr. Ivana Stará

omluveni:
Ing. Ivo Šimek

Program:

1) Informace ředitelky školy o chování dětí v prvních třídách: agresivita, krádeže, vulgární vyjadřování, byly svolány dvě schůzky s rodiči, hospitace v obou třídách, rozdíl v chování dětí,v 1.B šest velmi problémových dětí,do třídy dochází pí. uč. Eva Mrázková, pí. uč. Podaná a ředitelka školy pomáhat s řešením situací.
V době nemoci tř. učitelky zastupovala pí. uč. Koumarová, chodí pomáhat dobrovolně i nadále. Je navržena spolupráce s Pedagogicko-psychologickou poradnou. Paní Smítková (ŠD) má stejné problémy – zkušená vychovatelka.
Problém – MŠ neinformovala o problémech chování ZŠ.

2) Ředitelka školy - projekt "S pohádkou do školy" - po zápisu (pro děti budoucích prvních tříd)
- účast obou učitelek budoucích prvních tříd
- spolupráce s učitelkami MŠ při seznámení rodičů s projektem
Počet dětí ZŠ – 402