Plavecký výcvik žáků 3. ročníku v Kutné Hoře

Plavecký výcvik očima dětí ze 3.A

My třeťáci jsme začali na plavání jezdit od začátku února. Naučila jsem se plavat znak. Líbilo se mi, když jsme skákali ze skokánků. Ještě bych na plavání chtěla jezdit a mrzelo mě, že jsem nejela, když jsme dostávali vysvědčení, protože jsem jela pryč a nemohla jsem závodit.

Domča Antošová

fotka  plaveckého výcviku

Začali jsme jezdit na plavání v únoru a skončili jsme na začátku dubna. Naučila jsem se splývat na prsou a na zádech a také dělat bublinky do vody. Bavila mě klouzačka a skákání do velkého bazénu. Ráda bych jezdila i ve čtvrté a páté třídě, ale asi to nepůjde.

Bára Šťastná

fotka  plaveckého výcviku

Na plavání jsme jezdili v únoru a březnu. Já jsem tam byl asi jenom pětkrát, protože jsem dostal neštovice. Naučil jsem se splývat na zádech. Líbilo se mi tam skákání ze skokánku a když jsme plavali kolem celého bazénu. Ale moc se mi nelíbilo, když jsme si mohli dělat, co chceme, protože nám byla někdy zima. Už bych tam nechtěl jezdit, protože se mi tam moc nelíbilo.

Vítek Klofáč

fotka  plaveckého výcviku

Na plavání jsem se naučila plavat pod vodou, splývat, plavat prsa, znak, skákat do vody a hlavně nebát se vody. Líbilo se mi, že jsem se naučila hodně věcí. Ráda bych ještě jezdila, protože se mi tam moc a moc líbilo a chtěla bych se naučit ještě víc.

Adélka Sovová

fotka  plaveckého výcviku

S plaváním jsme začali v pondělí 5.února. Naučila jsem se pořádně plavat! Už se nebojím do velkých hloubek. A ještě jsem se naučila splývat. Ale byla jsem jenom třikrát nebo čtyřikrát, ale to vůbec nevadí, protože jsem se toho naučila dost.

Míša Filipová

fotka  plaveckého výcviku

Na plavání jsme jezdili dva měsíce a naučila jsem se plavat znak. Bavilo mě, když jsme měli volno a hráli jsme si ve vodě. Ještě bych chtěla jezdit plavat se školou ve čtvrté třídě, ale paní učitelka říkala, že už to nejde. Ale určitě pojedu plavat s rodiči k moři.

Kamča Radilová

fotka  plaveckého výcviku

Začali jsme jezdit asi od února. Asi to bylo dva měsíce nebo možná míň. Už nechci jezdit na plavání, protože mi to už stačilo. Já rád jezdím na plavání, ale nechci to až moc přehnat. A naučil jsem se znak.

Tom Černohlávek

fotka  plaveckého výcviku

Začali jsme jezdit v únoru. Naučila jsem se splývat a líbilo se mi skákat z můstku a hrát si ve vodě. Je mi líto, že už nebudeme jezdit.

Kamča Valouchová

fotka  plaveckého výcviku

Na plavání jsem se naučil bublinky a potom mi docela jde splývání. Líbilo se mi, když jsme jeli autobusem, protože jsem seděl s Marcelou a byla to docela švanda. Rád bych na plavání ještě někdy jel, aspoň s mamkou a s taťkou.

Míša Kubík