Fotogalerie školní družiny

Vzhledem využití picasawebu u nových alb doporučujeme k prohlížení fotogalerie využívat prohlížeče
Google Chrome a Mozilla Firefox.
Internet Explorer může vykazovat problémy.





Těšíme se na prázdniny-diskotéka s klaunem Ferdou 20.6.2014
Dětská pouť v ŠD 29. 5. 2014
Závodivé odpoledne s rodiči 20. 5. 2014
Hry bez hranic ŠD 15. 5. 2014
STP okr. kolo Čáslav ŠD 12. 5. 2014
Kloboukový den I. odd. ŠD 5. 5. 2014
Čarodějnický rej v ŠD 30. 4. 2014
Barevný týden v ŠD 7. - 11. 4. 2014
Děti v akci Praha Chodov 30. 3. 2014
Vyhodnocení Kuličkový král, Švihadlová princezna 2014
Švihadlová princezna 27. 3. 2014
Slánské tančení 22. 3. 2014
Pingpongový král, královna v ŠD 20. 3. 2014
Sněhulácký bál v ŠD 27. 2. 2014
Týden s pohádkou ve školní družině 10. - 14. 2. 2014
Zlatý slavík v ŠD 23.1.2014
Zimní hrátky bez sněhu 16. 1. 2014
Vaření pro malé kuchtíky leden 2014




Vánoční tvoření 11.12.2013
Vánoční besídka školní družiny 10.12.2013
Mikulášská diskotéka s čertíkem Ferdou 2. 12. 2013
Sólo pro brambory I. odd. 28.11.2013
Korporátní bubnování 7.11 a 14.11.2013
Sólo pro brambory 13.11.2013
Bramboriáda III. a IV.oddělení 24.10.2013
Bramboriáda I. a II. odd. 18. 10. 2013
Ovocný týden II. - IV. odd. 7. 10. -11. 10. 2013
Ovocný týden I. odd.7.10.-11. 10. 2013
Lovecké safari 20.6.2013
Dětská pouť 6.6.2013
Dětská revue 3.6.2013
Nejsem srab, zkusím to sám 2.4.2013
Závodivé odpoledne s rodiči 22.5.2013
Atletický pětiboj 16.5.2013
Květinový den - květen 2013
Čarodějnický rej 25.4.2013
Barevný týden ve školní družině 18. - 22.3.2013
Keramické tvoření ve výtvarném kroužku 27.2.2013
Karneval v ŠD 21.2.2013
Týden s pohádkou 18.-22.2.2013
Rozjezdy pro hvězdy 24.1.2013
Zimní olympiáda ve školní družině 17.1.2013
Vánoční tvoření 13.12.2012
Hry na sněhu 10.12.2012
Mikulášská diskotéka s čertíkem Ferdou 6. 12. 2012
Hádej, hádej, hadači listopad 2012
Sólo pro brambory - listopad 2012
Ovocný týden 15.-19.10.2012
Bramboriáda 4.10.2012
Pojďte se seznámit 27.9.2012
Závodivé odpoledne s rodiči 19.6.2012
LŠT Podmitrov 19.-25.8.2012
Středočeský taneční pohár Benešov 7.6.2012
Dětská pouť 30.5.2012
Vyhodnocení - Hry bez hranic, Atletický pětiboj 29.5.2012
Atletický pětiboj 23.5.2012
Hry bez hranic 16.5.2012
Čarodějnický rej 30.4.2012
Jízda zručnosti na koloběžce 18.4.2012
Vyhodnocení akcí - Švihadlová princezna, Kuličkový král, Modrá středa - duben 2012
Barevný týden 26.- 30.3.2012
Velikonoční tvoření 27.3.2012
Švihadlová princezna 21.3.2012
Sněhulácký bál 22.2.2012
Týden s pohádkou 13.-17.2.2012
Zimní zpívání 25.1.2012
Lidské tělo 23.1.2012
Stavění sněhuláků 17.1.2012
Hrátky bez sněhu 11.1.2012
Vánoční tvoření 13.12.2011
Čertovská diskotéka 7.12.2011
Vánoční jarmark - vystoupení tanečního kroužku 4.12.2011
Sólo pro brambory listopad 2011
Vědomostní soutěž listopad 2011
Drakiáda v ŠD 20.10. a 23.10.2011
Bramboriáda I.- III. oddělení 14.10.2011
Ovocný týden 3.-7.10.2011
Pojďme se seznámit 21.9.2011
Cesta kolem světa 22.6.2011
Dětská pouť 1.6.2011
Závodivé odpoledne s rodiči 25.5.2011
Nejsem srab, zkusím to!!! 18.5.2011
Jízda zručnosti na koloběžce 12.5.2011
Čarodějnický rej 27.4.2011
Velikonoční tvoření 19.4.2011
Barevný týden 18.-20.4.2011
Jarní akademie 31.3.2011
Švihadlová princezna 16.3.2011
Kuličkový král březen 2011
Pohádkové odpoledne ve školní družině - únor 2011
Karneval ve školní družině 14.2.2011
Stavění sněhuláků 26.1.2011
Kloboukový karneval 23.1.2011
Zimní olympiáda 18.1.2011
Vánoční diskotéka 20.12.2010
Vánoční tvoření 14.12.2010
Mikuláš 6.12.2010
Keramické tvoření 24.11.2010
Pedesátkrát o přírodě 16.11.2010
Taneční pohár 4.11.2010
Ovocný den 18.-22.10.2010
Drakiáda 14.10.2010
Bramboriáda 8.10.2010
Pojďte se seznámit 24.9.2010
Taneční kroužky 2009-2010
Vítáme prázdniny Diskotéka 15.6.2010
Dětská pouť 31.5.2010
Závodivé odpoledne s rodiči 25.5.2010
Atletický pětiboj 18.5.2010
Hry bez hranic 14.5.2010
Švihadlová princezna 3.5.2010
Jízda zručnosti 27.4.2010
Kuličkový král 20.4.2010
Barevný týden 22.-26.3.2010
Velikonoční tvoření 16.3.2010
Pohádkové odpoledne 24.2.2010
Karneval 23.2.2010
Hrátky bez sněhu 21.1.2010
Den sněhuláků 15.1.2010
Vánoční tvoření 9. 12. 2009
Čert a Mikuláš 4. 12. 2009
Kloboukový den listopad 2009
Bramboriáda 2. 11. 2009
Drakiáda říjen 2009
Ovocný týden 12.-16. 10. 2009
Orientační závod školou 25. 9. 2009
LŠT Rovensko pod Troskami 16.-23. 8. 2009
Závěrečné taneční vystoupení 15. 6. 2009
Člověče, nezlob se 9. 6. 2009
Dětská pouť 1. 6. 2009
Atletický pětiboj 26. 5. 2009
Švihadlová princezna 18. 5. 2009
Středočeský taneční pohár - krajské kolo Slaný 13.5.2009
Středočeský taneční pohár Čáslav 30.4.2009
Pálení čarodějnic a opékání špekáčků 28.4.2009
Taneční soutěž O rychnovský pohárek 5. 4. 2009
Kuličkový král - finále 20. 4. 2009
Zdobení velikonočních vajíček 31. 3. 2009
Jarní akademie 25. 3. 2009
Jarní keramické tvoření 19. 3. 2009
Karneval ŠD 26. 2. 2009
Vystoupení tanečních kroužků ŠD v Centrinu 15. 2. 2009
Den sněhuláků v I.oddělení ŠD 29.1.2009
Zimní hrátky 12.1.2009
Vánoční diskotéka 15.12.2008
Vánoční tvoření 11.12.2008
Mikuláš a čert ve školní družině 5.12.2008
Soutěž o nejkrásnější podzimní strom - listopad 2008
Ovocný den - říjen 2008
Drakiáda - říjen 2008
Bramboriáda 9.10.2008
Letní škola tance Sloup u Macochy - srpen 2008
Atletický pětiboj 19.5. a 26.5.2008
Hry bez hranic 22.5. 2008
Švihadlová princezna 5.5.2008
Pálení čarodějnic 30.4.08
Jízda zručnosti na koloběžce 22.4.08
Můj dům - můj hrad 2.4. 08
Kuličkový král 31.3. a 15.4.08
Zdobení vajíček 4.3.08
Dětský karneval ve školní družině 20.2.08
Pohádkové odpoledne 11.2.08
Divadélko
Maškarní rej 6.2.08
Lidské tělo 15.2.08
Zimní hrátky při nedostatku sněhu 25.1. 08
Vánoční diskotéka 17.12.07
Vánoční akademie 13.12.07
Mikuláš 5.12. 07
Housenka 2007
Ovocný den 22.10. 07
Drakiáda 24.10. 07
Bramboriáda 8.10.07